Sutani Cup 2019

Written by sutani_web. Posted in Activiteiten, Clubactiviteiten, Events, Wedstrijden

Op 20/10/2019 heeft onze club opnieuw de Sutani Cup georganiseerd. 160 deelnemers uit 5 verschillende landen. 

Alvast een dikke merci aan al de helpende handen bij dit evenement!!!

Ook vanuit onze eigen club hebben er enkele jongeren deelgenomen en zij hebben allemaal geweldig gevochten met volgende resultaten ten gevolge:

  • Senne Leytens: 2e plaats
  • Yourick Van Hecke: 2e plaats
  • Ayko Geentjens: 2e plaats
  • Yarko Van Meerbeeck: 1e plaats
  • Alexander Van Tilburg: 1e plaats

Hieronder enkele foto’s van de wedstrijd en het etentje nadien. 

Noritsu Cup 2018

Written by sutani_web. Posted in Activiteiten, Club, Clubactiviteiten, Wedstrijden

 

Op 9 december 2019 heeft Sutani, naar vaste gewoonte, ook deelgenomen aan de Noritsu Cup.

Voor Yourick Van Hecke was het zijn derde tornooi met als resultaat een eerste plaats.

Voor Ayko Geentjes was het zijn eerste deelname met meteen een mooie derde plaats.

Lorenzo Hosewol mocht zijn derde wedstrijd vechten bij de volwassenen. Geen podiumplaats, maar wel een mooie partij en duidelijk veel vooruitgang!

Ook onze scheidsrechters waren opnieuw vertegenwoordigd door: Bob De Meyer, Yannick Van Tongerloo, Tine Beyers en Erwin Hoebus.

 

Sutani Cup 2018 – results

Written by sutani_web. Posted in Activiteiten, Clubactiviteiten, Events, Wedstrijden

Op 20/10/2018 organiseerde Sutani dojo opnieuw de Sutani Cup 2018 (Voorheen Belgian Championship). 160 deelnemers uit 6 landen namen deel aan dit tornooi. Hier kan u de resultaten terugvinden!

Sutani dojo organized the Sutani Cup (before Belgian championship) at the 10th of octobre 2018. 160 participants from 6 different countries took part at this event. Here you can find the results!

Sutani Cup 2018 Results:

Wedstrijd Poule Surname + Name Club/Dojo Country Position  
1 A Ley Cai David Ookami Dojo BE 1  
1 A Segers Dirk Karateclub Noritsu NL 2  
1 A Kusters Giovanny   NL 3  
           
2 AA Van Meerbeeck Jarko Niji Yama Dojo BE 1  
2 AA Beddiaf Wassim Ichidai Dojo Antwerpen BE 2  
2 AA Lenaerts Senne Ookami Dojo BE 3  
           
3 SS Destiny Hogeveen Budokai Vlesenbeek NL 1  
3 SS Landveld Blessing Lansingerland Warriors NL 2  
3 SS  De Decker Yana Niji Yama Dojo BE 3  
           
4 S Streller Neele AktivSport SAXONIA DE 1  
4 S Michielsen Jessey Karateclub Noritsu NL 2  
4 S Belmans Elena Kaido Dojo BE 3  
           
5 B Jovain Kroonen Budokai Vlesenbeek NL 1  
5 B Wijnands Sem Ookami Dojo BE 2  
5 B Merzlyakov Roman Niji Yama Dojo BE 3  
           
6 C Van Nistelrooij Tijmen Tomoe Dojo NL 1  
6 C Van olmen Tibo Kaido Dojo BE 2  
6 C Atef Omar Ichidai Dojo Antwerpen BE 3  
           
7 CC Schoors Axl Kaido Dojo BE 1  
7 CC Canters Rune Asahi Dojo BE 2  
7 CC De Proft Axl Niji Yama Dojo BE 3  
           
8 D De Bie Aico Niji Yama Dojo BE 1  
8 D Verbeke Andreas Ichidai Dojo Antwerpen BE 2  
8 D Kajo Karim Niji Yama Dojo BE 3  
           
9 E Kögler Yannick AktivSport SAXONIA DE 1  
9 E Huybrechts Storm Kaido Dojo BE 2  
9 E Richartz Daan Hokori Meiyo NL 3  
           
10 F Hommes Jens Lansingerland Warriors NL 1  
10 F Rombouts Kyano Dojo Karate Kempen BE 2  
10 F Brosens Dennis Asahi Dojo BE 3  
           
11 T Hajar Ben-Mohamed Budokai Vlesenbeek NL 1  
11 T Roos Chloe Tomoe Dojo NL 2  
11 T Van de perre Resa Kaido Dojo BE 3  
           
12 TT Wijgerde Imme Asahi Dojo BE 1  
12 TT Bruurs Jana Asahi Dojo BE 2  
12 TT Segers Emma Karateclub Noritsu NL 3  
           
13 U Prins Jette Budokai Senshi NL 1  
13 U Van Nistelrooij Elise Tomoe Dojo NL 2  
13 U Atef Jenna Ichidai Dojo Antwerpen BE 3  
           
14 BB Lips Chevelly Bushido Dojo NL 1  
14 BB Vervoort Stacey Stamina Dojo BE 2  
           
15 FF Black Ashley BKK England UK 1  
15 FF Parsons Daniel BKK Wales UK 2  
15 FF Gielis Bas Dojo Karate Kempen BE 3  
           
16 G Denle Mathoera Budokai Vlesenbeek NL 1  
16 G Van Hecke Joerick Sutani Dojo BE 2  
16 G Yahyati Souhail Niji Yama Dojo BE 3  
           
17 H Landveld Mishael Lansingerland Warriors NL 1  
17 H Irbitski David Niji Yama Dojo BE 2  
17 H Verhulst Elegast Ichidai Dojo Antwerpen BE 3  
           
18 UU Van Wijk Manon Ookami Dojo BE 1  
18 UU Baas Isabella Seishin Dojo BE 2  
18 UU Meinertzhagen Lotte Seishin Dojo BE 3  
           
19 V Mulder Amber  Hokori Meiyo NL 1  
19 V Thintapthai Meaw Seishin Dojo BE 2  
19 V Wandschneider Anna AktivSport SAXONIA DE 3  
           
20 VV Chanatasai Thanatcha Niji Yama Dojo BE 1  
20 VV Kántor Viktória IFK Hungary HU 2  
20 VV Van De Perre Stéphanie Fudoshin Dojo BE 3  
           
21 HH Jayden Kroonen Budokai Vlesenbeek NL 1  
21 HH Denton Charlie BKK England UK 2  
21 HH De Ridder Milan Stamina Dojo BE 3  
           
22 I Mulder Senna Hokori Meiyo NL 1  
22 I Landveld Jonathan Lansingerland Warriors NL 2  
22 I Aldea Arthur Ichidai Dojo Antwerpen BE 3  
           
23 J Anemaat Tristan Renshu Oosterhout NL 1  
23 J Dolor Dean Harvey Seishin Dojo BE 2  
23 J Breward Callum BKK England UK 3  
           
24 K Othman Ben-Mohamed Budokai Vlesenbeek NL 1  
24 K Van melzen Quinten Sportschool Da graca NL 2  
24 K Beeldens Yornick Seishin Dojo BE 3  
           
25 L Davies Luke BKK Wales UK 1  
25 L Verbeke Viktor Ichidai Dojo Antwerpen BE 2  
25 L Németh Máté-Bendegúz IFK Hungary HU 3  
           
26 W Fekete Panna IFK Hungary HU 1  
26 W Hardeman Kylie Bushido Dojo NL 2  
26 W Krause Jessica AktivSport SAXONIA DE 3  
           
27 WW Broeckx Jani Stamina Dojo BE 1  
27 WW Staes Natalia Karateclub Noritsu NL 2  
27 WW Hawkins Mia BKK England UK 3  
           
28 M Huybrechts Ramses Kaido Dojo BE 1  
28 M Landveld Elijah Lansingerland Warriors NL 2  
28 M Kögler Niklas AktivSport SAXONIA DE 3  
           
29 N Meredith Rhys BKK Wales UK 1  
29 N Kubo Kenzo Seishin Dojo BE 2  
29 N Jongsma Rick Mushin Dojo NL 3  
           
30 NN Van Fessem Kyo Renshu Oosterhout NL 1  
30 NN Biemans Yannick Sutani Dojo BE 2  
30 NN Hardeman Ferry Bushido Dojo NL 3  
           
31 O Goovaerts Lander Seishin Dojo BE 1  
31 O Lawrence William BKK Wales UK 2  
31 O Baker James BKK England UK 3  
           
32 X Harvey Holly BKK Wales UK 1  
32 X Bőke Eszter IFK Hungary HU 2  
32 X Bryan Lili BKK Wales UK 3  
           
33 Y Ruby Goedhart Budokai Vlesenbeek NL 1  
33 Y Daylaina Peters Budokai Vlesenbeek NL 2  
33 Y Van Trier Luna Niji Yama Dojo BE 3  
           
34 Z Hobbs Sophie BKK Wales UK 1  
34 Z  Van ballaert Alicia Mas Oyama Kalmthout BE 2  
34 Z Bindraban Tamara Two Defence NL 3  
           
35 ZZ Nagy Natália IFK Hungary HU 1  
35 ZZ De Peuter Hanne Ichidai Dojo Antwerpen BE 2  
35 ZZ Martin Katie BKK Wales UK 3  
           
36 P Van der Loo Joran Karateclub Noritsu NL 1  
36 P Vandecraen Kenji Dojo Karate Kempen BE 2  
36 P Hardwick Ethan BKK Wales UK 3  
           
37 Q Mortan Niklas AktivSport SAXONIA DE 1  
37 Q Nebel Ron AktivSport SAXONIA DE 2  
37 Q Movsisjan Emin Kaido Dojo BE 3  
           
38 R Nebel Nico AktivSport SAXONIA DE 1  
38 R Stoop Sergio Bushido Dojo NL 2  
38 R Kauwenberghs Jetse Niji Yama Dojo BE 3  
           
39 RR Salvi Robert BKK England UK 1  
39 RR Koopmans Ezra Bushido Dojo NL 2  
39 RR Elbekkal Hamza Dojo Karate Kempen BE 3  
 

Belgian Championship 2017

Written by sutani_web. Posted in Activiteiten, Club, Clubactiviteiten, Wedstrijden

     

Op 04/11/2017 organiseerde Sutani dojo opnieuw het jaarlijkse Belgian Championship. 200 deelnemers uit 6 landen namen deel aan dit tornooi. Hier kan u de foto’s en resultaten terugvinden!

Sutani dojo organized the yearly Belgian championship at the 4e of november 2017. 200 participants from 6 different countries took part at this event. Here you can find the pictures and results!

Belgian Championship Youth & Beginners 2017 Results

Category age 6-10

Poule Surname + Name Club/Dojo Country Position
A John Herzig IFK Dojo Senshu Berlin DE 1
A Beddiaf Wassim Ichidai Dojo Antwerpen BE 2
A Danielyan Leon Niji Yama Dojo BE 3
         
B Morten Richmann IFK Dojo Senshu Berlin DE 1
B Laïrini Ziyad Kyodo Dojo BE 2
B Irbritski David Niji Yama Dojo BE 3
         
C Verbeke Andreas Ichidai Dojo Antwerpen BE 1
C Jovain Kroonen Budokai Vleesenbeek NL 2
C De Bie Aico Niji Yama Dojo BE 3
         
D Richartz Daan Hokori Meiyo Dojo NL 1
D Hommes Jens Dojo Sidneykai NL 2
D Leconte Matteo Mitsumine team BE 3
         
E1 Zeggelaar Elise Sportclub Sushiho NL 1
E1 Ballarino Lola Ichidai Dojo Antwerpen BE 2
E1 Landveld Blessing Dojo Sidneykai NL 3
         
E2 Tiel Cathelijne Sportclub Sushiho NL 1
E2 Tiel Maureen Sportclub Sushiho NL 1
E2 Meinertzhagen Lotte Seishin Dojo BE 2
E2 Dhillon Amitoj Asahi Dojo BE 3
         
F Vienna Briels Budokai Vleesenbeek NL 1
F Finja Thumm IFK Dojo Senshu Berlin DE 2
F Morandi Lelia Mitsumine team BE 3
         
G1 Destiny Hoogeveen Budokai Vleesenbeek NL 1
G1 Malerba Lena Mitsumine team BE 2
         
G2 helmstrijd Falco Bushido Dojo NL 1
G2 Verhulst Elegast Ichidai Dojo Antwerpen BE 2
G2 Molin Anthony Mitsumine team BE 3
         
G3 Abdel Jenna Ichidai Dojo Antwerpen BE 1
G3 Maya Dimitvova Ichidai Dojo Antwerpen BE 2
G3 Van Pottelberg Shelsy Shinkyokushin Wemmel BE 3
         
H Huybrechts Storm Kaido Dojo BE 1
H Wooning Twan Dojo Sidneykai NL 2
H Bonnez Andrew Kyodo Dojo BE 3
         
I Mulder Senna Hokori Meiyo Dojo NL 1
I Aldea Arthur Ichidai Dojo Antwerpen BE 2
I Hendriks kai Sportclub Sushiho NL 3
         
J Brussé Stijn Sportclub Sushiho NL 1
J De Geus Jayden Sportclub Sushiho NL 2
J Robert Mironescu Budokai Vleesenbeek NL 3

Category age 11-14

 
Poule Surname + Name Club/Dojo Country Position
         
K Denley Mathoera Budokai Vleesenbeek NL 1
K Dehandschutter Frans Mas Oyama Kalmthout BE 2
K Orchi Younes Ichidai Dojo Antwerpen BE 3
         
L Ceyssens Artuur Shinzo Dojo BE 1
L Bouche Christophe Kaido Dojo BE 2
L van der Meer Quinn Dojo Sidneykai NL 3
         
M1 Anemaat Tristan Renshu Dojo Oosterhout NL 1
M1 Empain Nolhan Mitsumine team BE 2
M1 Bilal afia arorssi Shinkyokushin Wemmel BE 3
         
M2 Chedi Rechano Sportclub Sushiho NL 1
M2 Beeldens Yornick Seishin Dojo BE 2
M2 De Wilde Arne Sutani Dojo BE 3
         
N Sorokins Denis BKK England UK 1
N Meredith Rhys Mountain Ash Dojo Wales UK 2
N Dolor Dean Harvey Seishin Dojo BE 3
         
O Othman Mohammed Budokai Vleesenbeek NL 1
O Jim van Eijsden Budokai Vleesenbeek NL 2
O Lasse Jans Kaido Dojo BE 3
         
P1 Huybrechts Ramses Kaido Dojo BE 1
P1 Sbhi Adnane Kyodo Dojo BE 2
P1 De Bondt Joren Sutani Dojo BE 3
         
P2 Szűcs Ferenc IFK Hungary HU 1
P2 Davies Luke Mountain Ash Dojo Wales UK 2
P2 Hadri Anas Shinkyokushin Wemmel BE 3
         
Q Van Luin Sam Sportclub Sushiho NL 1
Q Movsisyan Emin Kaido Dojo BE 2
Q Metehan Hasan Kyodo Dojo BE 3
         
R Van Fessem Kyo Renshu Dojo Oosterhout NL 1
R Weerwag Stanley Hokori Meiyo Dojo NL 2
R Ramkhelawan Anish Dojo Sidneykai NL 3
         
S Chantasai Tanatcha Niji Yama Dojo BE 1
S Ancher Aimée Sportclub Sushiho NL 2
S El Catahi Soundous Kyodo Dojo BE 3
         
T Huisman Lyanne Sportclub Sushiho NL 1
T Brussé Merel Sportclub Sushiho NL 2
T Baas Isabella Seishin Dojo BE 3
         
U Kántor Viktória IFK Hungary HU 1
U Smits Megan Sportclub Sushiho NL 2
U Mulder Amber Hokori Meiyo Dojo NL 3
         
V Van Stappen Ezra Renshu Dojo Oosterhout NL 1
V Jlil ouarchid Mouna Bushido Dojo NL 2
V Thintapthai Meaw Seishin Dojo BE 3
         
W Krom Liv Sportclub Sushiho NL 1
W Blackford Maesi BKK England UK 2
W Morgan Mia Mountain Ash Dojo Wales UK 3
         
X Hardeman Ferry Bushido Dojo NL 1
X Joran van der Loo Karateclub Noritsu NL 2
X Van Gael Wout Asahi Dojo BE 3
         
Y Procter Bart BKK England UK 1
Y Stoop Sergio Bushido Dojo NL 2
Y Van Tomme Jonas Seishin Dojo BE 3
 

Category age 15-17

Poule Surname + Name Club/Dojo Country Position
         
Z1 Williams Max Mountain Ash Dojo Wales UK 1
Z1 Leconte Christopher Mitsumine team BE 2
Z1 Vantongerloo Yannick Sutani Dojo BE 3
         
Z2 Sjonny Tromp Budokai Vleesenbeek NL 1
Z2 Koopmans Ezra Bushido Dojo NL 2
Z2 Sorge Amedeo BKK England UK 3
         
AA Fekete Gergely IFK Hungary HU 1
AA Bandison Denzel Budokai Tilburg NL 2
AA Kelechian Taron Niji Yama Dojo BE 3
         
BB Hoebus Matthias Sutani Dojo BE 1
BB Da Silva Oliveira Remi Dojo Sidneykai NL 2
BB Biemans Yannick Sutani Dojo BE 3
         
CC Jacobs Brandon Seishin Dojo BE 1
CC Jones Luke Mountain Ash Dojo Wales UK 2
CC Acik Edis Shinkyokushin Wemmel BE 3
         
DD1 Indy Kooyman Karateclub Noritsu NL 1
DD1 Bogaerts Haike Kaido Dojo BE 2
DD1 Ramkhelawan Preety Dojo Sidneykai NL 3
         
DD2 Kruze Misha Sportclub Sushiho NL 1
DD2 Frees Kyara Shinzo Dojo BE 2
DD2 Moorthamer Courtney Ookami Dojo BE 3
         
EE Van Damme Sherilyn Renshu Dojo Oosterhout NL 1
EE Ruby Goedhart Budokai Vleesenbeek NL 2
EE Van Trier Luna Niji Yama Dojo BE 3
         
FF Blankestijn Shannon Hokori Meiyo Dojo NL 1
FF Farkas Ágnes IFK Hungary HU 2
FF Van Ballaert Alicia Mas Oyama Kalmthout BE 3
         
GG Kata Dezso IFK Hungary HU 1
GG Van Ballaert Elena Mas Oyama Kalmthout BE 2
GG Nagy Natália IFK Hungary HU 3
         
HH De Geus Kayleigh Sportclub Sushiho NL 1
HH Salvi Beth BKK England UK 2
HH Kom Hanne Budokai Senshi NL 3
   

WK Roemenië

Written by sutani_web. Posted in Activiteiten, Clubactiviteiten, Events, Wedstrijden

25-29 mei 2017 – Met 2 vechters, 2 scheidsrechters, een coach, een landsafgevraadigde en enkele supporters trokken wij naar Roemenië om deel te nemen aan het wereldkampioenschap.

Resultaat:

  • Yannick Vantongerloo mocht de spits afbijten van heel het tornooi (wat niemand leuk vindt) Hij kwam uit tegen een sterke jongen van Israël met een paar stevige stoten. Na een paar seconden kreeg hij al een harde stoot op het enige plekje van zijn lijf waar hij nog last had door een accidentje eerder die week. Hij heeft 2 wasa hari tegen gekregen en is dus verloren.
  • Matthias Hoebus kwam uit tegen een Roemeen. Hij heeft het zijn tegenstander niet gemakkelijk gemaakt en had in de eerste minuut zelf een beetje de overhand. De rest van de partij ging het gelijk op en een verlenging had zeker gemogen. 2 hoekrechters hebben er anders over beslist dus Matthias is verloren op beslissing.

Deze jongens hebben in ieder geval wel laten zien dat ze zeker kunnen meedraaien op dit (hoogste) niveau en zijn weer een prachtige ervaring rijker.

Tussen de wedstrijd en verplichtingen daarrond, was er ook een beetje ruimte voor ontspanning. 

Hieronder kunnen jullie enkele sfeerbeelden bekijken.

 

Day of Youth and beginners 2017

Written by sutani_web. Posted in Activiteiten, Clubactiviteiten, Events, Wedstrijden

 

Op 08/04/2017 zijn we met vier vechters naar Zoetermeer getrokken om deel te nemen aan the Day of youth and beginners.

Twee van hen (Matthias Hoebus en Joren de Bondt) zijnal ervaren rotten die opnieuw hebben laten zien wat ze in hun mars hebben en allebei een mooie 2e plaats gehaald hebben! 

De twee anderen (Arne de Wilde en Anthony van Schependom) stapten voor de eerste maal de mat op en hadden het niet beter kunnen doen!!! Super inzet, goed gevochten, goed geluisterd en uitgevoerd en dat alles met het nodige enthousiasme en een glimlach. Resultaat: allebei een derde plaats!!

4 vechters, 4 podiumplaatsen, drie enthousiaste scheidsrechters, enkele supersupporters en Lorenzo die mee de rol van coach op zich heeft genomen (en dat goed deed)

Sutani is weer zeer trots en tevreden !

Belgian Open 2017

Written by sutani_web. Posted in Activiteiten, Club, Events, Karate, Wedstrijden

       

Op 5 maart hebben Tine Beyers en Matthias Hoebus deelgenomen aan het Belgian open te Kapellen.

Beide vechters hebben hard geknokt en hebben dan ook beide een mooie 2e plaats behaald !!

Proficiat en op naar het volgende tornooi 🙂

 

   

Noritsu cup 2017

Written by sutani_web. Posted in Activiteiten, Club, Clubactiviteiten, Events, Leden, Nieuws, Wedstrijden

20161211_182210_resized

Dit weekend trok Sutani dojo met (wegens examens maar) 3 vechters en enkele scheidsrechters naar Nederland om deel te nemen aan de Noritsu cup.

Onze 3 gladiatoren hebben alledrie heel hard geknokt en hebben mooie partijen gedraaid.

Lorenzo Hosewel heeft een beetje pech gehad doordat hij de spits moest afbijten van het tornooi (dus de allereerste wedstrijd van de dag) waar hij niet op voorbereid was. Hij heeft zich hierdoor niet voldoende kunnen opwarmen en mentaal voorbereiden. Hoewel hij uiteraard zijn uiterste best gedaan heeft, is hij nooit echt in de wedstrijd kunnen komen en moet hij zich tevreden stellen met een derde plaats op zijn allerlaatste jeugdtornooi 🙂

Joren de Bondt heeft na een dipje bij de vorige twee tornooien laten zien dat hij back on track is. Hij zat in een poule met jongens die allemaal groter en een jaar ouder waren dan hem. De eerste partij was een beetje zoeken, maar de andere partijen heeft hij telkens technischer en gevarieerder gevochten dan hij ooit gedaan heeft. Enkel een te lage dekking af en toe heeft hem de das om gedaan. Gevolg: gedeelde derde plaats, maar omdat hij 300 gram zwaarder was dan de andere jongen, valt hij net naast de prijzen.

Yannick Biemans moest als allerlaatste die dag aan de slag. Hij heeft zijn eerste twee poules telkens vrij snel gewonnen met twee wasa hari. De laatste partij heeft hij verloren van een hele sterke jongen met een zeer vlotte jodantrap 🙂 Ook Yannick heeft deze wedstrijd heel technisch en slim gevochten en heeft laten zien wat hij nog allemaal in zijn mars heeft.

Naast de vechters was Sutani Dojo ook vertegenwoordigd door 4 scheidsrechters en trouwe supporters.

Het was dus opnieuw een geslaagd weekend op een goed georganiseerd tornooi. 2017 ziet er veelbelovend uit !

Sutani Cup 2019

Sutani Cup 2019

Noritsu Cup 2018

Noritsu Cup 2018

Sutani Cup 2018 - results
Sutani Cup 2018

Sutani Cup 2018

Belgian Championship 2017

Belgian Championship 2017

British Open 2017

British Open 2017

WK Roemenië

WK Roemenië

Day of Youth and beginners 2017
Belgian Open 2017

Belgian Open 2017

Noritsu cup 2017

Noritsu cup 2017

Open de Bayeux

Open de Bayeux

Sutani dojo op het KWF European kyokushin tournament
Severn Challenge - Cup of Europe 2016
Belgian Championship 2016

Belgian Championship 2016

Valencia 2016

Valencia 2016

The 23rd day of Youth and Beginners 2016
Belgian Open

Belgian Open

Nederlands kampioenschap Kata 2016
Noritsu Cup 2015

Noritsu Cup 2015

Belgian Championship Shinkyokushin Wemmel 2015
Day of youth and beginners (Da Graca) 2015
Wereldkampioenschap -18 en -21 Griekenland
British Open 11/10/2014

British Open 11/10/2014

senshi cup 2014

senshi cup 2014

Day of youth and beginners - Da Graca
Nederlands Kampioenschap Kata NKA 2014
interclub Niji Yama 2014

interclub Niji Yama 2014

4th IFK World Tournament kata 2014
Noritsu cup 2013

Noritsu cup 2013

British Open 2013

British Open 2013

Belgian championship youth & beginners
Holland Oyama cup 2013

Holland Oyama cup 2013

World Championship KWU Bulgarije
day of youth and beginners 2013
BK kata union 2013
4th IFK World Tournament 2013
Nederlands Kampioenschap Kata 2013
noritsu cup 2012

noritsu cup 2012

Oyama Cup

Oyama Cup

British Open 2012

British Open 2012

Belgian Championship Youth & Beginners
Belgisch kampioenschap kata shinkyokushin 2012
19th day of youth & beginners 2012
Noritsu 2011

Noritsu 2011

Voor de eerste keer op de mat!
Sandy scoort op Severn!

Sandy scoort op Severn!

British Open... Only for the best!
Tweede plaats voor Kenzo in Asahi Cup
Sandy bijna wereldkampioen!
Beker Der Kempen

Beker Der Kempen

Diamond Cup

Diamond Cup

Belgian Championship Youth & Beginners 2011
We kwamen, we zagen en we wonnen!... Pilatuscup
Katakampioenschap Union
Michiel en Jeroen blinken uit op de Severn Challenge te Wales
British Open 2010 ... wereldklasse!
Nieuw geweld op de "Interclub Shinkyokushin"
BK Kata Shinkyokushin
BELGIAN CHAMPIONSHIP for YOUTH & BEGINNERS
Veel bekers der Kempen voor Sutani!
Wereldkampioenschap Kata - IFK
Onze jeugd scoort op Da Graça!
Oyama Cup 2010

Oyama Cup 2010

Foto's! Belgisch Kampioenschap Kata
British Open 2009

British Open 2009

No thumbnail available

Diamond Cup

Belgisch Kampioenschap Sutani Dojo
Tomodachi camp 2019

Tomodachi camp 2019

paaskamp 2019

paaskamp 2019

Zomerkamp Oostenrijk

Zomerkamp Oostenrijk

Sutani dojo Winterkamp 2018
Winterkamp Sutani Dojo

Winterkamp Sutani Dojo

Paaskamp 2017

Paaskamp 2017

Sutani Dojo Winterkamp 2017
Sutani Dojo Wintercamp 2017.
Nationale Training

Nationale Training

Black Belt Seminar 2016
Paaskamp 2016

Paaskamp 2016

IFK Winterkamp 2016

IFK Winterkamp 2016

Winter Camp IFK Belgium 2016
Winterkamp IFK België 2016
Winterkamp 2015

Winterkamp 2015

IFK Winterkamp - Hoge rielen 6-8/02/2015
Mountaincamp Shinkyokushin 19-21/09/2014
Kyokushin Summercamp Barcelona 2014
Zomerkamp Tomodachi in Hard
paaskamp 2014

paaskamp 2014

Belgian Spring Camp 2014
Sutani wintercamp 2014

Sutani wintercamp 2014

Scheidsrechtercursus met Shihan Janine Davies
Senpai Shannon wordt Nidan op het BKK summercamp
paaskamp 2013

paaskamp 2013

Hin op het German wintercamp 2013
Winterkamp IFK België 2013
Springcamp 2012

Springcamp 2012

Paaskamp 2012

Paaskamp 2012

Paaskamp voor kinderen en jeugd 2012
Winterkamp met Shihan Pickthall
BKK Summercamp 2011

BKK Summercamp 2011

Waar is de paashaas?
Vechten als leeuwen in winterse kou! Sutani Winterkamp...
BKK Summercamp: Only the strong survive!
North Sea Camp 2010

North Sea Camp 2010

Hin op winterkamp

Hin op winterkamp

Trainingskamp met Shihan Pickthall
Sutani Cup 2019

Sutani Cup 2019

Sutani Summerdate

Sutani Summerdate

Tomodachi camp 2019

Tomodachi camp 2019

Laatste training seizoen 2018 - 2019
paaskamp 2019

paaskamp 2019

feesttraining senpai Dirk
Sutanidropping 2019

Sutanidropping 2019

Be United Party

Be United Party

Sutani Dropping

Sutani Dropping

Noritsu Cup 2018

Noritsu Cup 2018

Yosoku Cup 2018

Yosoku Cup 2018

kerstmutsentraining 2018

kerstmutsentraining 2018

Sinterklaastraining 2018

Sinterklaastraining 2018

Sutani Cup 2018 - results
Zomerkamp Oostenrijk

Zomerkamp Oostenrijk

Sutani Summerdate

Sutani Summerdate

Laatste training sportseizoen 2017 - 2018
Sutani Cup 2018

Sutani Cup 2018

Verhuis Sutani Dojo

Verhuis Sutani Dojo

Sutani dojo Winterkamp 2018
Carnavaltraining 2018

Carnavaltraining 2018

Bezoek Sinterklaas

Bezoek Sinterklaas

Winterkamp Sutani Dojo

Winterkamp Sutani Dojo

Belgian Championship 2017

Belgian Championship 2017

British Open 2017

British Open 2017

Familiedag Sutani dojo

Familiedag Sutani dojo

Laatste training

Laatste training

WK Roemenië

WK Roemenië

Paaskamp 2017

Paaskamp 2017

Day of Youth and beginners 2017
Feesttraining

Feesttraining

Belgian Open 2017

Belgian Open 2017

Carnavaltraining 2017
Sutani Dojo Winterkamp 2017
Sutani Dojo Wintercamp 2017.
Noritsu cup 2017

Noritsu cup 2017

Open de Bayeux

Open de Bayeux

Sutani dojo op het KWF European kyokushin tournament
Bezoek van de sint!!

Bezoek van de sint!!

Severn Challenge - Cup of Europe 2016
Belgian Championship 2016

Belgian Championship 2016

Nationale Training

Nationale Training

Dropping 2016

Dropping 2016

Valencia 2016

Valencia 2016

Black Belt Seminar 2016
The 23rd day of Youth and Beginners 2016
Belgian Open

Belgian Open

Paaskamp 2016

Paaskamp 2016

IFK Winterkamp 2016

IFK Winterkamp 2016

Nederlands kampioenschap Kata 2016
carnavaltraining 2016

carnavaltraining 2016

Winter Camp IFK Belgium 2016
Noritsu Cup 2015

Noritsu Cup 2015

Winterkamp IFK België 2016
examen 20/10/15

examen 20/10/15

30-jarig bestaan Sutani Dojo
Nationale training IFK België 2015
waterfundag 2015

waterfundag 2015

examen kumite

examen kumite

feesttraining Sensei Frank
Belgian Championship Shinkyokushin Wemmel 2015
Day of youth and beginners (Da Graca) 2015
Wereldkampioenschap -18 en -21 Griekenland
Winterkamp 2015

Winterkamp 2015

Scheidsrechtercursus Shihan Janine Davis 17-18 Januari
Nieuwjaarsnacht met SUTANI DOJO
Promotie Sensei Benny

Promotie Sensei Benny

IFK Winterkamp - Hoge rielen 6-8/02/2015
British Open 11/10/2014

British Open 11/10/2014

Mountaincamp Shinkyokushin 19-21/09/2014
Kyokushin Summercamp Barcelona 2014
Zomerkamp Tomodachi in Hard
senshi cup 2014

senshi cup 2014

Verhuis Sutani Dojo !!!!
paaskamp 2014

paaskamp 2014

Day of youth and beginners - Da Graca
Belgian Spring Camp 2014
Carnavaltraining

Carnavaltraining

feesttraining An en Kevin
Sutani wintercamp 2014

Sutani wintercamp 2014

Nederlands Kampioenschap Kata NKA 2014
interclub Niji Yama 2014

interclub Niji Yama 2014

4th IFK World Tournament kata 2014
Noritsu cup 2013

Noritsu cup 2013

Hoog bezoek in onze dojo !!
British Open 2013

British Open 2013

Belgian championship youth & beginners
examen kumite 25/10/2013

examen kumite 25/10/2013

Holland Oyama cup 2013

Holland Oyama cup 2013

World Championship KWU Bulgarije
Scheidsrechtercursus met Shihan Janine Davies
Dorpsdag Brasschaat

Dorpsdag Brasschaat

Senpai Shannon wordt Nidan op het BKK summercamp
waterfundag 2013

waterfundag 2013

laatste training sportseizoen 2012-2013
clubkampioenschap 2013
day of youth and beginners 2013
demo 28/4/2013

demo 28/4/2013

BK kata union 2013
karaoke

karaoke

4th IFK World Tournament 2013
diploma's scheidsrechters
paaskamp 2013

paaskamp 2013

Hin op het German wintercamp 2013
Nederlands Kampioenschap Kata 2013
noritsu cup 2012

noritsu cup 2012

sinterklaas

sinterklaas

Winterkamp IFK België 2013
Feesttraining Shihan Etiënne
Oyama Cup

Oyama Cup

British Open 2012

British Open 2012

dropping

dropping

dorpsdag Brasschaat

dorpsdag Brasschaat

Waterfundag 2012

Waterfundag 2012

Belgian Championship Youth & Beginners
clubkampioenschap 2012
Belgisch kampioenschap kata shinkyokushin 2012
Springcamp 2012

Springcamp 2012

Paaskamp 2012

Paaskamp 2012

19th day of youth & beginners 2012
Feesttraining Greet en Natalie
Paaskamp voor kinderen en jeugd 2012
Noritsu 2011

Noritsu 2011

Winterkamp met Shihan Pickthall
Voor de eerste keer op de mat!
Sandy scoort op Severn!

Sandy scoort op Severn!

British Open... Only for the best!
Tweede plaats voor Kenzo in Asahi Cup
Hanshi Steve Arneil is 10e Dan!
Sutani overwint op de waterfundag!
BKK Summercamp 2011

BKK Summercamp 2011

Het seizoen zit er op!
Sandy bijna wereldkampioen!
Beker Der Kempen

Beker Der Kempen

De Clubkampioenen

De Clubkampioenen

Diamond Cup

Diamond Cup

Belgian Championship Youth & Beginners 2011
Waar is de paashaas?
We kwamen, we zagen en we wonnen!... Pilatuscup
Katakampioenschap Union
Hoera voor Sempais Tristan en Michiel en Sensei Dave
Sinterklaas!

Sinterklaas!

Vechten als leeuwen in winterse kou! Sutani Winterkamp...
Michiel en Jeroen blinken uit op de Severn Challenge te Wales
British Open 2010 ... wereldklasse!
25 Jaar Sutani Dojo

25 Jaar Sutani Dojo

Nieuw geweld op de "Interclub Shinkyokushin"
BKK Summercamp: Only the strong survive!
De laatste training van het seizoen!
Waterfundag 2010

Waterfundag 2010

De Kampioenen!

De Kampioenen!

Fudoshin BBQ

Fudoshin BBQ

BK Kata Shinkyokushin
BELGIAN CHAMPIONSHIP for YOUTH & BEGINNERS
1e kyu... nog één stapje weg van Shodan
Veel bekers der Kempen voor Sutani!
Wereldkampioenschap Kata - IFK
Als daar de paashaas niet is...
Onze jeugd scoort op Da Graça!
Oyama Cup 2010

Oyama Cup 2010

Feest voor Sensei Benny en Sempai Kim!
North Sea Camp 2010

North Sea Camp 2010

Hin op winterkamp

Hin op winterkamp

Foto's! Belgisch Kampioenschap Kata
British Open 2009

British Open 2009

Trainingskamp met Shihan Pickthall
No thumbnail available

Diamond Cup

Belgisch Kampioenschap Sutani Dojo
Sinterklaas bezoekt de dojo
Waterfundag 2009

Waterfundag 2009

Sutani Cup 2019

Sutani Cup 2019

Sutani Summerdate

Sutani Summerdate

Tomodachi camp 2019

Tomodachi camp 2019

Laatste training seizoen 2018 - 2019
paaskamp 2019

paaskamp 2019

feesttraining senpai Dirk
Sutanidropping 2019

Sutanidropping 2019

Be United Party

Be United Party

Sutani Dropping

Sutani Dropping

Noritsu Cup 2018

Noritsu Cup 2018

Yosoku Cup 2018

Yosoku Cup 2018

kerstmutsentraining 2018

kerstmutsentraining 2018

Sinterklaastraining 2018

Sinterklaastraining 2018

Sutani Cup 2018 - results

Sutani Cup 2018 - results

Zomerkamp Oostenrijk

Zomerkamp Oostenrijk

Sutani Summerdate

Sutani Summerdate

Laatste training sportseizoen 2017 - 2018
Sutani Cup 2018

Sutani Cup 2018

Sutani dojo Winterkamp 2018
Carnavaltraining 2018

Carnavaltraining 2018

Bezoek Sinterklaas

Bezoek Sinterklaas

Winterkamp Sutani Dojo

Winterkamp Sutani Dojo

Belgian Championship 2017

Belgian Championship 2017

British Open 2017

British Open 2017

Familiedag Sutani dojo

Familiedag Sutani dojo

Laatste training

Laatste training

WK Roemenië

WK Roemenië

Paaskamp 2017

Paaskamp 2017

Day of Youth and beginners 2017
Feesttraining

Feesttraining

Belgian Open 2017

Belgian Open 2017

Carnavaltraining 2017

Carnavaltraining 2017

Sutani Dojo Winterkamp 2017

Sutani Dojo Winterkamp 2017

Sutani Dojo Wintercamp 2017.

Sutani Dojo Wintercamp 2017.

Noritsu cup 2017

Noritsu cup 2017

Open de Bayeux

Open de Bayeux

Sutani dojo op het KWF European kyokushin tournament
Bezoek van de sint!!

Bezoek van de sint!!

Severn Challenge - Cup of Europe 2016
Belgian Championship 2016

Belgian Championship 2016

Nationale Training

Nationale Training

Dropping 2016

Dropping 2016

Valencia 2016

Valencia 2016

Black Belt Seminar 2016
The 23rd day of Youth and Beginners 2016
Belgian Open

Belgian Open

Paaskamp 2016

Paaskamp 2016

IFK Winterkamp 2016

IFK Winterkamp 2016

Nederlands kampioenschap Kata 2016
carnavaltraining 2016

carnavaltraining 2016

Winter Camp IFK Belgium 2016
Noritsu Cup 2015

Noritsu Cup 2015

Winterkamp IFK België 2016

Winterkamp IFK België 2016

examen 20/10/15

examen 20/10/15

30-jarig bestaan Sutani Dojo
Nationale training IFK België 2015
waterfundag 2015

waterfundag 2015

examen kumite

examen kumite

feesttraining Sensei Frank
Belgian Championship Shinkyokushin Wemmel 2015
Day of youth and beginners (Da Graca) 2015
Wereldkampioenschap -18 en -21 Griekenland
Scheidsrechtercursus Shihan Janine Davis 17-18 Januari
Nieuwjaarsnacht met SUTANI DOJO
Promotie Sensei Benny

Promotie Sensei Benny

Verhuis Sutani Dojo !!!!
Carnavaltraining

Carnavaltraining

feesttraining An en Kevin
Hoog bezoek in onze dojo !!

Hoog bezoek in onze dojo !!

examen kumite 25/10/2013

examen kumite 25/10/2013

Dorpsdag Brasschaat

Dorpsdag Brasschaat

waterfundag 2013

waterfundag 2013

laatste training sportseizoen 2012-2013
clubkampioenschap 2013
demo 28/4/2013

demo 28/4/2013

karaoke

karaoke

diploma's scheidsrechters
sinterklaas

sinterklaas

Feesttraining Shihan Etiënne
dropping

dropping

dorpsdag Brasschaat

dorpsdag Brasschaat

Waterfundag 2012

Waterfundag 2012

clubkampioenschap 2012

clubkampioenschap 2012

Feesttraining Greet en Natalie
Hanshi Steve Arneil is 10e Dan!
Sutani overwint op de waterfundag!
Het seizoen zit er op!

Het seizoen zit er op!

De Clubkampioenen

De Clubkampioenen

Hoera voor Sempais Tristan en Michiel en Sensei Dave
Sinterklaas!

Sinterklaas!

25 Jaar Sutani Dojo

25 Jaar Sutani Dojo

De laatste training van het seizoen!
Waterfundag 2010

Waterfundag 2010

De Kampioenen!

De Kampioenen!

Fudoshin BBQ

Fudoshin BBQ

1e kyu... nog één stapje weg van Shodan
Als daar de paashaas niet is...
Feest voor Sensei Benny en Sempai Kim!
Sinterklaas bezoekt de dojo

Sinterklaas bezoekt de dojo

Waterfundag 2009

Waterfundag 2009