Sutani Cup 2018 – results

Written by sutani_web. Posted in Activiteiten, Clubactiviteiten, Events, Wedstrijden

Op 20/10/2018 organiseerde Sutani dojo opnieuw de Sutani Cup 2018 (Voorheen Belgian Championship). 160 deelnemers uit 6 landen namen deel aan dit tornooi. Hier kan u de resultaten terugvinden!

Sutani dojo organized the Sutani Cup (before Belgian championship) at the 10th of octobre 2018. 160 participants from 6 different countries took part at this event. Here you can find the results!

Sutani Cup 2018 Results:

Wedstrijd Poule Surname + Name Club/Dojo Country Position  
1 A Ley Cai David Ookami Dojo BE 1  
1 A Segers Dirk Karateclub Noritsu NL 2  
1 A Kusters Giovanny   NL 3  
           
2 AA Van Meerbeeck Jarko Niji Yama Dojo BE 1  
2 AA Beddiaf Wassim Ichidai Dojo Antwerpen BE 2  
2 AA Lenaerts Senne Ookami Dojo BE 3  
           
3 SS Destiny Hogeveen Budokai Vlesenbeek NL 1  
3 SS Landveld Blessing Lansingerland Warriors NL 2  
3 SS  De Decker Yana Niji Yama Dojo BE 3  
           
4 S Streller Neele AktivSport SAXONIA DE 1  
4 S Michielsen Jessey Karateclub Noritsu NL 2  
4 S Belmans Elena Kaido Dojo BE 3  
           
5 B Jovain Kroonen Budokai Vlesenbeek NL 1  
5 B Wijnands Sem Ookami Dojo BE 2  
5 B Merzlyakov Roman Niji Yama Dojo BE 3  
           
6 C Van Nistelrooij Tijmen Tomoe Dojo NL 1  
6 C Van olmen Tibo Kaido Dojo BE 2  
6 C Atef Omar Ichidai Dojo Antwerpen BE 3  
           
7 CC Schoors Axl Kaido Dojo BE 1  
7 CC Canters Rune Asahi Dojo BE 2  
7 CC De Proft Axl Niji Yama Dojo BE 3  
           
8 D De Bie Aico Niji Yama Dojo BE 1  
8 D Verbeke Andreas Ichidai Dojo Antwerpen BE 2  
8 D Kajo Karim Niji Yama Dojo BE 3  
           
9 E Kögler Yannick AktivSport SAXONIA DE 1  
9 E Huybrechts Storm Kaido Dojo BE 2  
9 E Richartz Daan Hokori Meiyo NL 3  
           
10 F Hommes Jens Lansingerland Warriors NL 1  
10 F Rombouts Kyano Dojo Karate Kempen BE 2  
10 F Brosens Dennis Asahi Dojo BE 3  
           
11 T Hajar Ben-Mohamed Budokai Vlesenbeek NL 1  
11 T Roos Chloe Tomoe Dojo NL 2  
11 T Van de perre Resa Kaido Dojo BE 3  
           
12 TT Wijgerde Imme Asahi Dojo BE 1  
12 TT Bruurs Jana Asahi Dojo BE 2  
12 TT Segers Emma Karateclub Noritsu NL 3  
           
13 U Prins Jette Budokai Senshi NL 1  
13 U Van Nistelrooij Elise Tomoe Dojo NL 2  
13 U Atef Jenna Ichidai Dojo Antwerpen BE 3  
           
14 BB Lips Chevelly Bushido Dojo NL 1  
14 BB Vervoort Stacey Stamina Dojo BE 2  
           
15 FF Black Ashley BKK England UK 1  
15 FF Parsons Daniel BKK Wales UK 2  
15 FF Gielis Bas Dojo Karate Kempen BE 3  
           
16 G Denle Mathoera Budokai Vlesenbeek NL 1  
16 G Van Hecke Joerick Sutani Dojo BE 2  
16 G Yahyati Souhail Niji Yama Dojo BE 3  
           
17 H Landveld Mishael Lansingerland Warriors NL 1  
17 H Irbitski David Niji Yama Dojo BE 2  
17 H Verhulst Elegast Ichidai Dojo Antwerpen BE 3  
           
18 UU Van Wijk Manon Ookami Dojo BE 1  
18 UU Baas Isabella Seishin Dojo BE 2  
18 UU Meinertzhagen Lotte Seishin Dojo BE 3  
           
19 V Mulder Amber  Hokori Meiyo NL 1  
19 V Thintapthai Meaw Seishin Dojo BE 2  
19 V Wandschneider Anna AktivSport SAXONIA DE 3  
           
20 VV Chanatasai Thanatcha Niji Yama Dojo BE 1  
20 VV Kántor Viktória IFK Hungary HU 2  
20 VV Van De Perre Stéphanie Fudoshin Dojo BE 3  
           
21 HH Jayden Kroonen Budokai Vlesenbeek NL 1  
21 HH Denton Charlie BKK England UK 2  
21 HH De Ridder Milan Stamina Dojo BE 3  
           
22 I Mulder Senna Hokori Meiyo NL 1  
22 I Landveld Jonathan Lansingerland Warriors NL 2  
22 I Aldea Arthur Ichidai Dojo Antwerpen BE 3  
           
23 J Anemaat Tristan Renshu Oosterhout NL 1  
23 J Dolor Dean Harvey Seishin Dojo BE 2  
23 J Breward Callum BKK England UK 3  
           
24 K Othman Ben-Mohamed Budokai Vlesenbeek NL 1  
24 K Van melzen Quinten Sportschool Da graca NL 2  
24 K Beeldens Yornick Seishin Dojo BE 3  
           
25 L Davies Luke BKK Wales UK 1  
25 L Verbeke Viktor Ichidai Dojo Antwerpen BE 2  
25 L Németh Máté-Bendegúz IFK Hungary HU 3  
           
26 W Fekete Panna IFK Hungary HU 1  
26 W Hardeman Kylie Bushido Dojo NL 2  
26 W Krause Jessica AktivSport SAXONIA DE 3  
           
27 WW Broeckx Jani Stamina Dojo BE 1  
27 WW Staes Natalia Karateclub Noritsu NL 2  
27 WW Hawkins Mia BKK England UK 3  
           
28 M Huybrechts Ramses Kaido Dojo BE 1  
28 M Landveld Elijah Lansingerland Warriors NL 2  
28 M Kögler Niklas AktivSport SAXONIA DE 3  
           
29 N Meredith Rhys BKK Wales UK 1  
29 N Kubo Kenzo Seishin Dojo BE 2  
29 N Jongsma Rick Mushin Dojo NL 3  
           
30 NN Van Fessem Kyo Renshu Oosterhout NL 1  
30 NN Biemans Yannick Sutani Dojo BE 2  
30 NN Hardeman Ferry Bushido Dojo NL 3  
           
31 O Goovaerts Lander Seishin Dojo BE 1  
31 O Lawrence William BKK Wales UK 2  
31 O Baker James BKK England UK 3  
           
32 X Harvey Holly BKK Wales UK 1  
32 X Bőke Eszter IFK Hungary HU 2  
32 X Bryan Lili BKK Wales UK 3  
           
33 Y Ruby Goedhart Budokai Vlesenbeek NL 1  
33 Y Daylaina Peters Budokai Vlesenbeek NL 2  
33 Y Van Trier Luna Niji Yama Dojo BE 3  
           
34 Z Hobbs Sophie BKK Wales UK 1  
34 Z  Van ballaert Alicia Mas Oyama Kalmthout BE 2  
34 Z Bindraban Tamara Two Defence NL 3  
           
35 ZZ Nagy Natália IFK Hungary HU 1  
35 ZZ De Peuter Hanne Ichidai Dojo Antwerpen BE 2  
35 ZZ Martin Katie BKK Wales UK 3  
           
36 P Van der Loo Joran Karateclub Noritsu NL 1  
36 P Vandecraen Kenji Dojo Karate Kempen BE 2  
36 P Hardwick Ethan BKK Wales UK 3  
           
37 Q Mortan Niklas AktivSport SAXONIA DE 1  
37 Q Nebel Ron AktivSport SAXONIA DE 2  
37 Q Movsisjan Emin Kaido Dojo BE 3  
           
38 R Nebel Nico AktivSport SAXONIA DE 1  
38 R Stoop Sergio Bushido Dojo NL 2  
38 R Kauwenberghs Jetse Niji Yama Dojo BE 3  
           
39 RR Salvi Robert BKK England UK 1  
39 RR Koopmans Ezra Bushido Dojo NL 2  
39 RR Elbekkal Hamza Dojo Karate Kempen BE 3  
 

Zomerkamp Oostenrijk

Written by sutani_web. Posted in Activiteiten, Clubactiviteiten, Events, Trainingskampen

Van 9 tot en met 12 augustus zijn we met enkele leden van Sutani en andere Belgische dojo’s naar Oostenrijk getrokken om deel te nemen aan het zomerkamp dat georganisseerd wordt door Tomodachi Dojo (de club van een voormalig lid van Sutani Dojo)

Het was een geweldig kamp met een supertoffe sfeer en leerrijke trainingen die bijna allemaal plaatsvonden naast de mooie Bodensee. 

De foto’s hieronder spreken voor zich. Volgend jaar zijn wij weer van de partij!

 

Sutani Summerdate

Written by sutani_web. Posted in Activiteiten, Clubactiviteiten, Events

Omdat we elkaar toch geen volle 2 maanden kunnen missen, heeft ons feestbestuur op zondag 5 augustus 2018 de  Sutani Summerdate georganisseerd. 

Een hapje, een drankje, een beetje minigolven en goed weer. Perfect recept voor een gezellige dag, wat bevestigd werd door de talrijke opkomst ! 

Wij kijken al uit naar volgend jaar. 

  Hieronder enkele sfeerbeelden:

Sutani dojo Winterkamp 2018

Written by sutani_web. Posted in Activiteiten, Club, Clubactiviteiten, Events, Leden, Trainingskampen

 

Ook dit jaar was er weer ons winterkamp !! 

Door ziekte en een sneeuwstorm in Groot-Brittannië moesten onze twee hoofdlesgevers, Shihan Janine Davies en Shihan David Pickthall, dit jaar spijtig forfait geven. 

Dankzij onze eigen Shihans en Senseis werd het uiteindelijk toch een zeer geslaagd en sfeervol kamp !!! 

 

Zoals steeds, was er ook dit jaar de mogelijkheid om examen te doen. 

Vanuit onze dojo deden de volgende leden mee (en slaagden allemaal voor 🙂 ):

  • 9e kyu: Elisabeth Jacobs
  • 5e kyu: Melissa Vantongerloo
  • 3e kyu: Liam De Vos
  • 1e kyu: Dirk Biemans
  • Shodan: Yannick Vantongerloo (Dus binnenkort is er ook weer een feesttraining !!!)

 

Wij kijken alvast weer uit naar de volgende editie. 

Belgian Championship 2017

Written by sutani_web. Posted in Activiteiten, Club, Clubactiviteiten, Wedstrijden

     

Op 04/11/2017 organiseerde Sutani dojo opnieuw het jaarlijkse Belgian Championship. 200 deelnemers uit 6 landen namen deel aan dit tornooi. Hier kan u de foto’s en resultaten terugvinden!

Sutani dojo organized the yearly Belgian championship at the 4e of november 2017. 200 participants from 6 different countries took part at this event. Here you can find the pictures and results!

Belgian Championship Youth & Beginners 2017 Results

Category age 6-10

Poule Surname + Name Club/Dojo Country Position
A John Herzig IFK Dojo Senshu Berlin DE 1
A Beddiaf Wassim Ichidai Dojo Antwerpen BE 2
A Danielyan Leon Niji Yama Dojo BE 3
         
B Morten Richmann IFK Dojo Senshu Berlin DE 1
B Laïrini Ziyad Kyodo Dojo BE 2
B Irbritski David Niji Yama Dojo BE 3
         
C Verbeke Andreas Ichidai Dojo Antwerpen BE 1
C Jovain Kroonen Budokai Vleesenbeek NL 2
C De Bie Aico Niji Yama Dojo BE 3
         
D Richartz Daan Hokori Meiyo Dojo NL 1
D Hommes Jens Dojo Sidneykai NL 2
D Leconte Matteo Mitsumine team BE 3
         
E1 Zeggelaar Elise Sportclub Sushiho NL 1
E1 Ballarino Lola Ichidai Dojo Antwerpen BE 2
E1 Landveld Blessing Dojo Sidneykai NL 3
         
E2 Tiel Cathelijne Sportclub Sushiho NL 1
E2 Tiel Maureen Sportclub Sushiho NL 1
E2 Meinertzhagen Lotte Seishin Dojo BE 2
E2 Dhillon Amitoj Asahi Dojo BE 3
         
F Vienna Briels Budokai Vleesenbeek NL 1
F Finja Thumm IFK Dojo Senshu Berlin DE 2
F Morandi Lelia Mitsumine team BE 3
         
G1 Destiny Hoogeveen Budokai Vleesenbeek NL 1
G1 Malerba Lena Mitsumine team BE 2
         
G2 helmstrijd Falco Bushido Dojo NL 1
G2 Verhulst Elegast Ichidai Dojo Antwerpen BE 2
G2 Molin Anthony Mitsumine team BE 3
         
G3 Abdel Jenna Ichidai Dojo Antwerpen BE 1
G3 Maya Dimitvova Ichidai Dojo Antwerpen BE 2
G3 Van Pottelberg Shelsy Shinkyokushin Wemmel BE 3
         
H Huybrechts Storm Kaido Dojo BE 1
H Wooning Twan Dojo Sidneykai NL 2
H Bonnez Andrew Kyodo Dojo BE 3
         
I Mulder Senna Hokori Meiyo Dojo NL 1
I Aldea Arthur Ichidai Dojo Antwerpen BE 2
I Hendriks kai Sportclub Sushiho NL 3
         
J Brussé Stijn Sportclub Sushiho NL 1
J De Geus Jayden Sportclub Sushiho NL 2
J Robert Mironescu Budokai Vleesenbeek NL 3

Category age 11-14

 
Poule Surname + Name Club/Dojo Country Position
         
K Denley Mathoera Budokai Vleesenbeek NL 1
K Dehandschutter Frans Mas Oyama Kalmthout BE 2
K Orchi Younes Ichidai Dojo Antwerpen BE 3
         
L Ceyssens Artuur Shinzo Dojo BE 1
L Bouche Christophe Kaido Dojo BE 2
L van der Meer Quinn Dojo Sidneykai NL 3
         
M1 Anemaat Tristan Renshu Dojo Oosterhout NL 1
M1 Empain Nolhan Mitsumine team BE 2
M1 Bilal afia arorssi Shinkyokushin Wemmel BE 3
         
M2 Chedi Rechano Sportclub Sushiho NL 1
M2 Beeldens Yornick Seishin Dojo BE 2
M2 De Wilde Arne Sutani Dojo BE 3
         
N Sorokins Denis BKK England UK 1
N Meredith Rhys Mountain Ash Dojo Wales UK 2
N Dolor Dean Harvey Seishin Dojo BE 3
         
O Othman Mohammed Budokai Vleesenbeek NL 1
O Jim van Eijsden Budokai Vleesenbeek NL 2
O Lasse Jans Kaido Dojo BE 3
         
P1 Huybrechts Ramses Kaido Dojo BE 1
P1 Sbhi Adnane Kyodo Dojo BE 2
P1 De Bondt Joren Sutani Dojo BE 3
         
P2 Szűcs Ferenc IFK Hungary HU 1
P2 Davies Luke Mountain Ash Dojo Wales UK 2
P2 Hadri Anas Shinkyokushin Wemmel BE 3
         
Q Van Luin Sam Sportclub Sushiho NL 1
Q Movsisyan Emin Kaido Dojo BE 2
Q Metehan Hasan Kyodo Dojo BE 3
         
R Van Fessem Kyo Renshu Dojo Oosterhout NL 1
R Weerwag Stanley Hokori Meiyo Dojo NL 2
R Ramkhelawan Anish Dojo Sidneykai NL 3
         
S Chantasai Tanatcha Niji Yama Dojo BE 1
S Ancher Aimée Sportclub Sushiho NL 2
S El Catahi Soundous Kyodo Dojo BE 3
         
T Huisman Lyanne Sportclub Sushiho NL 1
T Brussé Merel Sportclub Sushiho NL 2
T Baas Isabella Seishin Dojo BE 3
         
U Kántor Viktória IFK Hungary HU 1
U Smits Megan Sportclub Sushiho NL 2
U Mulder Amber Hokori Meiyo Dojo NL 3
         
V Van Stappen Ezra Renshu Dojo Oosterhout NL 1
V Jlil ouarchid Mouna Bushido Dojo NL 2
V Thintapthai Meaw Seishin Dojo BE 3
         
W Krom Liv Sportclub Sushiho NL 1
W Blackford Maesi BKK England UK 2
W Morgan Mia Mountain Ash Dojo Wales UK 3
         
X Hardeman Ferry Bushido Dojo NL 1
X Joran van der Loo Karateclub Noritsu NL 2
X Van Gael Wout Asahi Dojo BE 3
         
Y Procter Bart BKK England UK 1
Y Stoop Sergio Bushido Dojo NL 2
Y Van Tomme Jonas Seishin Dojo BE 3
 

Category age 15-17

Poule Surname + Name Club/Dojo Country Position
         
Z1 Williams Max Mountain Ash Dojo Wales UK 1
Z1 Leconte Christopher Mitsumine team BE 2
Z1 Vantongerloo Yannick Sutani Dojo BE 3
         
Z2 Sjonny Tromp Budokai Vleesenbeek NL 1
Z2 Koopmans Ezra Bushido Dojo NL 2
Z2 Sorge Amedeo BKK England UK 3
         
AA Fekete Gergely IFK Hungary HU 1
AA Bandison Denzel Budokai Tilburg NL 2
AA Kelechian Taron Niji Yama Dojo BE 3
         
BB Hoebus Matthias Sutani Dojo BE 1
BB Da Silva Oliveira Remi Dojo Sidneykai NL 2
BB Biemans Yannick Sutani Dojo BE 3
         
CC Jacobs Brandon Seishin Dojo BE 1
CC Jones Luke Mountain Ash Dojo Wales UK 2
CC Acik Edis Shinkyokushin Wemmel BE 3
         
DD1 Indy Kooyman Karateclub Noritsu NL 1
DD1 Bogaerts Haike Kaido Dojo BE 2
DD1 Ramkhelawan Preety Dojo Sidneykai NL 3
         
DD2 Kruze Misha Sportclub Sushiho NL 1
DD2 Frees Kyara Shinzo Dojo BE 2
DD2 Moorthamer Courtney Ookami Dojo BE 3
         
EE Van Damme Sherilyn Renshu Dojo Oosterhout NL 1
EE Ruby Goedhart Budokai Vleesenbeek NL 2
EE Van Trier Luna Niji Yama Dojo BE 3
         
FF Blankestijn Shannon Hokori Meiyo Dojo NL 1
FF Farkas Ágnes IFK Hungary HU 2
FF Van Ballaert Alicia Mas Oyama Kalmthout BE 3
         
GG Kata Dezso IFK Hungary HU 1
GG Van Ballaert Elena Mas Oyama Kalmthout BE 2
GG Nagy Natália IFK Hungary HU 3
         
HH De Geus Kayleigh Sportclub Sushiho NL 1
HH Salvi Beth BKK England UK 2
HH Kom Hanne Budokai Senshi NL 3