Belgian Championship Youth & Beginners

Written by Sutani Administrator. Posted in Wedstrijden

 

Op 17 november 2012 organiseerde Sutani Dojo opnieuw het ‘Belgian Championship Youth & beginners’.

Kijk hier voor foto’s en resultaten….

 

 

Ook dit jaar was er een talrijke opkomst van veel clubs uit verschillende landen.

Het was dan ook opnieuw een zeer geslaagde dag met een prachtige inzet van de vechters, de scheidsrechters, de medewerkers, de supporters, enz…..

Wij willen dan ook iedereen bedanken die een steentje heeft bijgedragen om deze dag tot een succes te maken !!

 


 

Pool A

1) Gouzenko Daniel (Ichidai Dojo – BE)

2) Schots Evert (Shinzo Dojo – BE)

3) Chatzimoisiadis Damianos (Kyokushin Thessaloniki (IFK Greece) – GR )

Pool B

1) Claes Ayden (Asahi Dojo – BE)

2) Looyens Ward (Oshi shinobu Dojo – BE)

3) El Bachiri Hicham (Sportschool Kodo – NL)

Pool ZBB

1) Van Dooren Hanne (Asahi Dojo – BE)

2) Schmitt Zoë (Sportschool Kodo – NL)

Pool C

1) Schots Ruben (Shinzo Dojo – BE)

2) Bogaerts Haike (Kaido Dojo – BE)

3) Compernol Luna (Seishin Dojo – BE)

Pool D

1) Boons Rico (Niji Yama Dojo – BE)

2) Bareghamyan Vahe (Niji Yama Dojo – BE)

3) Haidar Sultani (Kyodo Dojo – BE)

Pool E

1) Van der Loo Joran (Karateclub Noritsu – NL)

2) Kalishoek Dimitri (Sportschool Kodo – NL)

3) De Rijck Tristan (Kaido Dojo – BE)

Pool F

1) Blankestijn Shannon (Sportschool Da Graça – NL)

2) Van Damme Sherilyn (Renshu Dojo – NL)

3) Farkas Ágnes (IFK Hungary – HU)

Pool G

1) Parmaxidis Dimitris (Kyokushin Thessaloniki (IFK Greece) – GR )

2) Afia-Aroussi Jawad (Shinkyokushin Wemmel – BE)

3) Stenhuys Leroy (Sportschool Da Graça – NL)

Pool H

1) Brox Jeremy (Kimaita Dojo – NL)

2) Embrechts Nicky Kaido Dojo – BE)

3) Cortez Darius (Oshi shinobu Dojo – BE)

Pool I

1) Bindraban Tamara (Sportschool Da Graça – NL)

2) De Vries Ceycilia (Sportschool Da Graça – NL)

3) Maharban Divya (Sportcentrum Hollander – NL)

Pool J

1) Dezsõ Kata Rita (IFK Hungary – HU)

2) Verhagen Naomi (Renshu Dojo – NL)

3) De Kreij Kaylee (Omegasport Dordrecht – NL)

Pool K

1) Van de Voort Moreno (Sportschool Da Graça – NL)

2) Eeckels Glenn (Asahi Dojo – BE)

3) Jacobs Brandon (Seishin Dojo – BE)

 

Pool L

1) Minnebreuker Chris (Omegasport Dordrecht – NL)

2) Raaphorst Jim (Sportschool Da Graça – NL)

3) Petrossian Hovanes (Shinkyokushin Wemmel – BE)

Pool M

1) Nanson Esteban (Shinkyokushin Wemmel – BE)

2) Wadi Hicham (Sportcentrum Hollander – NL)

3) Lazaar Mohammed (Sportcentrum Hollander – NL)

Pool N

1) Wortman Ferry (Sportschool Da Graça – NL)

2) El Bachiri Mohamed (Sportschool Kodo – NL)

3) Hosewol Lorenzo (Sutani Dojo – BE)

Pool O

1) Annys Lynn (Kaido Dojo – BE)

2) Van den Boogaert Demy (Omegasport Dordrecht – NL)

3) White Amelia (BKK England Kyokushinkai – UK)

Pool ZDD

1) Schleicher Lisa (Sportschool Da Graça – NL)

2) Nagy Nikolett (IFK Hungary – HU)

3) Senior Emily (BKK England Kyokushinkai – UK)

Pool P

1) Schot Chesron (Omegasport Dordrecht – NL)

2) Van de Broek Noah (Kimaita Dojo – NL)

3) Tytens Quinten (Inazuma Dojo – BE)

Pool Q

1) Fotiadis Fotios (Kyokushin Thessaloniki (IFK Greece) – GR)

2) Grebe Mitchell (Kimaita Dojo – NL)

3) Ditiecher Deron (Omegasport Dordrecht – NL)

Pool R

1) Da Graça Jaimy (Sportschool Da Graça – NL)

2) Grebe Rachel (Kimaita Dojo – NL)

3) Van Duyn Danney (Sportschool Da Graça – NL)

Pool S

1) Chrisochoou Aikaterini (Kyokushin Thessaloniki (IFK Greece) – GR)

2) Sadowska Klaudia (Shinkyokushin Wemmel – BE)

3) Lewis Dani (BKK England Kyokushinkai – UK)

Pool T

1) Van Dooren Jeroen (Asahi Dojo – BE)

2) Piron Serge (Ichidai Dojo – BE)

3) Van den Bergh Victor (Seishin Dojo – BE)

Pool U

1) Letens Wesley (Seishin Dojo – BE)

2) Singh Cheema Kharug (BKK England Kyokushinkai – UK)

3) Petre Louis-Cedric (Shinkyokushin Wemmel – BE)

Pool V

1) Molema Rick (Sportschool Da Graça – NL)

2) Everitz Dinish (Sportcentrum Hollander – NL)

3) Goedhuis Joshua (Kimaita Dojo – NL)

Pool W

1) Smirnov Aleksandr (Sanchin Dojo (IFK Estonia) – ES)

2) Baelemans Tim (Asahi Dojo – BE)

3) Azarkan Elias (Shinkyokushin Wemmel – BE)

Pool X

1) Hosewol Kenzo (Sutani Dojo – BE)

2) Percic Pjotr (Seishin Dojo – BE)

3) Rottier Rui (Sportschool Da Graça – NL)

Pool Y

1) Collins Blake (BKK England Kyokushinkai – UK)

2) Singh Cheema Santokh (BKK England Kyokushinkai – UK)

3) Webster Charlie (BKK England Kyokushinkai – UK)

Pool Z

1) Spitaels Anke (Niji Yama Dojo – BE)

2) Van der Eycken Jolein (Oshi shinobu Dojo – BE)

3) Beyers Tine (Sutani Dojo – BE)

Pool ZAA

1) Amrani Ayyoub (Shinkyokushin Wemmel – BE)

2) Kater Kevin Sportschool Da Graça – NL)

3) Strijbosch Jelle (Fudoshin Dojo – BE)

Pool ZCC

1) Vandeperre Ward (Shinzo Dojo – BE)

2) Simons Wesley (Shinzo Dojo – BE)

3) Beyens Robin (Niji Yama Dojo – BE)

 

 


mt_gallery

 

 


mt_gallery

 

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail