Trainingskamp met Shihan Pickthall

Written by Dave Geentjens. Posted in Trainingskampen

Vrijdag 29 januari hadden wij het geluk om Shihan Pickthall te mogen ontvangen in onze club.

 

Er was de mogelijkheid om evaluatie te doen. Wat natuurlijk een eer is!!! Ikzelf, Cliff, en Franky hebben ons er dan ook aan gewaagd. Het was een vermoeiende, uitputtende en keagevolle evaluatie. Na een slapeloze nacht stonden we s’ morgens weer paraat om er een leerrijke dag van te maken. En dat was het zeker !!! We waren zeker niet alleen, onze Nederlandse vrienden waren door weer en wind ook in Brasschaat geraakt.

We gingen van start met een uurtje zwartebandentraining waar alle nidankata’s aan bod kwamen. De rest stond natuurlijk ook te popelen, en om 10u zijn we er met iedereen ingevlogen. Het was een training vol nieuwe ideeën. Kata en kihon op een leuke manier aangebracht. Shihan Pickthall is natuurlijk ook wel een van de beste!!!

Eindelijk eten!!!!! Mmmmmm!!!! Lekkere broodjes en even de tijd om met iedereen bij te praten!!!!!!!

Dan nog maar een uurtje zwartebandentraining waar Shihan de kata’s voor Sandan uiteenzette. Nadat de rest voldoende rust gekregen had werd het tijd om terug met z’n alle te trainen. Eerst opwarmen, zeer belangrijk. En dan hebben we kussentraining gekregen met enkele handige combinaties!

Toen was het zover, vechten voor de evaluatie!!!! We hebben wat afgepuft, je voelt natuurlijk die evaluatie en trainingen al in je hele lichaam! Maar we stonden er en hebben gevochten of ons leven ervan af hing!!!!!

Voor de nieuwsgierige: Cliff en ikzelf zijn vanaf nu trotse nidans en sempai Franky is nu sensei Franky….

Kim Van der Straeten

 

 

 


 

mt_gallery

 

 


 

mt_ignore

In januari organiseert onze club, in samenwerking met IFK Nederland, een stageweekend met Shihan Pickthall. De stage zal plaatsvinden van vrijdagavond 29/01 tot en met zondag 31/01. Op vrijdagavond is er de mogelijkheid om evaluatie te doen voor alle graden.

Kostprijs (Broodje inbegrepen, dranken zelf te betalen)

Voor leden:

tot en met 1ste Kyu: 5 euro  

vanaf Shodan: 10 euro

Voor niet-leden:

tot en met 1ste Kyu: 10 euro

vanaf Shodan: 15 euro

Planning:

 

Vrijdag 29/01:

Evaluatie vanaf 20.00 uur tot … (voor alle graden)

 

Zaterdag 30/01:

09.00 – 09.45 uur: zwarte bandentraining à kata’s voor Shodan en Nidan

10.00 – 12.00 uur: training voor alle graden à Kihon en kata

13.00 – 13.45 uur: zwarte bandentraining à kata’s voor Nidan en Sandan

14.00 – 16.00 uur: training voor alle graden à kumite

16.00 – 17.00 uur: sparring voor de evaluatie.

 

Zondag 31/01

Deze trainingsdag zal doorgaan in Nederland.

Het programma hiervoor staat nog niet vast, maar waarschijnlijk zullen er twee trainingen zijn, waarvan 1 in het noorden en 1 in het zuiden van Nederland.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail