Belgisch Kampioenschap Sutani Dojo

Written by Sutani Administrator. Posted in Wedstrijden

Ook dit jaar was het Belgische Kampioenschap voor jeugd en beginners een groot succes! Kijk hieronder voor enkele foto’s en de resultaten van de verschillende pools.

 

Kijk voor foto’s op pagina 2

Kijk voor extra foto’s op pagina 3!

Kijk voor resultaten op pagina 4

 


 

mt_gallery


mt_gallery

 


 

 

NAAM + VOORNAAM CLUB LAND Pool Plaats
Eeckels Glenn Asahi Dojo BE A 1
Van den Hoeven Yoshi Budokai Wildeboer NL A 2
Claes Owen Asahi Dojo BE A 3
Reyes Chellzy Ruud Miller Dojo NL B 1
Petrossian Hovanes Shinkyokushin Wemmel BE B 2
Roffel Max KVC Peek NL B 3
Van den Hoeven Tommy Budokai Wildeboer NL C 1
Lacruz Susseline Budokai Wildeboer NL C 2
Scheffers Davey Budokai Wildeboer NL C 3
Wortman Ferry Sportschool Da Graça NL D 1
Smans Corné Budokai Breda NL D 2
Schot Chesron Omegasport Dordrecht NL D 3
Wery Jens Sutani Dojo BE E 1
Schoenmaekers Michiel Stamina Dojo BE E 2
Nanson Esteban Shinkyokushin Wemmel BE E 3
Notele Anna Asahi Dojo BE F 1
Amatiskak Gaby Kimaita Dojo NL F 2
Annys Lynn Kaido Dojo BE F 3
Araujo Matias Sportschool Da Graça NL G 1
Quintelier Matthias Sutani Dojo BE G 2
Arrindell Rhys KVC Peek NL G 3
Baelemans Tim Asahi Dojo BE H 1
Chamzatov Sjamil Kaido Dojo BE H 2
China Woeng Jonathan Budokai Wildeboer NL H 3
Parohi Roshni Sportschool Da Graça NL I 1
Schleicher Iris Sportschool Da Graça NL I 2
Notele Elisa Asahi Dojo BE I 3
Oldejans Henke Kimaita Dojo NL J 1
Hosewol Kenzo Sutani Dojo BE J 2
Korebrits Hein Budokai Breda NL J 3
Van Duijn Danney Sportschool Da Graça NL K 1
Versmissen Ashley Nintai NL K 2
Grebe Rachel Kimaita Dojo NL K 3
Docx Pierre Sportschool Da Graça NL L 1
Geleyn Nicky Kyodo Dojo BE L 2
Amatiskak Gino Kimaita Dojo NL L 3
Spitaels Anke Niji Yama BE M 1
Van Velthoven Sandy Sutani Dojo BE M 2
Mertens Sarina Shinzo Dojo (Zichem) BE M 3
Mertens Dylan Shinzo Dojo (Zichem) BE N 1
De Backker Dries Oshi Shinobu Dojo Vosselaar BE N 2
Van Dyck Arnaud Kaido Dojo BE N 3
Carlier Gaëtan Dojo Shin Hara BE O 1
Yeranosyan Narek Niji Yama BE O 2
Torremans Tim Oshi Shinobu Dojo Vosselaar BE O 3
Van Uffelen Anja Sutani Dojo BE P 1
Geleyn Sanne Kyodo Dojo BE P 2
Naipal Jayanti KVC Peek NL P 3
Owen Matt BKK England Kyokushinkai UK Q 1
Das Jeremy Sutani Dojo BE Q 2
Grzeskowiak Benjamin Kyokushin Karate Thumeries FR Q 3
Van Tilburg Denzel Sutani Dojo BE R 1
Da Costa Chris BKK England Kyokushinkai UK R 2
Guns Dennis Asahi Dojo BE R 3
Van Der Linden Shannon Sutani Dojo BE S 1
Van Der Eycken Jolein Oshi Shinobu Dojo Vosselaar BE S 2
Van Dooyewaard Charell Nintai NL S 3
Van Velthoven Shelly Sutani Dojo BE T 1
Schleicher Lisa Sportschool Da Graça NL T 2
Ulker Isra Budokai Wildeboer NL T 3
Kools Jasper KVC Peek NL U 1
Leens Shiyuan Sutani Dojo BE U 2
Ouahabi Bilal KVC Peek NL U 3
Johnson Dean BKK England Kyokushinkai UK V 1
Veckemans Dieter Shinzo Dojo (Zichem) BE V 2
Duurink Richard Kimaita Dojo NL V 3
Stevens Sam BKK England Kyokushinkai UK W 1
Habi Yakare Eloi Niji Yama BE W 2
Makkelie Nick Omegasport Dordrecht NL W 3
Jakubiak Henryk BKK England Kyokushinkai UK WW 1
Van De Perre Ward Shinzo Dojo (Zichem) BE WW 2
Borsboom Remco Budokai Breda NL WW 3
Palinckx Senna Seishin Dojo BE X 1
Noordman Roel Nintai NL X 2
Van Maanen Dave Iryoku NL X 3
Harnas Francis Sportschool Da Graça NL Y 1
Van Nierop Ellen KVC Peek NL Y 2
Pycroft Calley BKK England Kyokushinkai UK Z 1
Bonnar Joanne BKK England Kyokushinkai UK Z 2

 

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail